Úvodní stránka > Aktuality > Mikrobusy pro armádní logistiku

Mikrobusy pro armádní logistiku

Ve dnech 5. a 6. listopadu 2018 proběhlo u Centra zabezpečení materiálem technických služeb Štěpánov slavnostní předání 26 kusů nových mikrobusů FIAT Talento Panorama M1.

 

Mikrobusy byly předány příslušníkům Agentury logistiky, Agentury vojenského zdravotnictví, Agentury komunikačních a informačních systémů a útvarů Pozemních a Vzdušných sil AČR. Vozidla armádě dodala společnost PROFI AUTO a.s. Říčany, a jejich řádné předání zabezpečili příslušníci a občanští zaměstnanci Centra zabezpečení materiálem technických služeb Štěpánov.

 Mikrobusy FIAT Talento jsou určeny nejen pro přepravu osob, ale i drobného materiálu u vojenských útvarů a zařízení. Jedná se o devítimístnou verzi s rozmístěním sedadel ve 3 řadách ve standardním provedení dle výrobce.

 Účelem pořízení nových mikrobusů je doplnění chybějících vozidel v dané kategorii na tabulky počtů zmíněných útvarů a zařízení AČR.

 Poděkování patří dodavateli společnosti PROFI AUTO a.s. Říčany a všem příslušníkům a občanským zaměstnancům AČR a Centra zabezpečení materiálem technických služeb podílejících se na realizaci této zakázky.

 

Fotogalerie

Nahoru